GRS Ranger
Nawigacja
Historia powstania
Skład
Rekrutacja
Galeria
FAQ

Kontakt

Podstawowe umundurowanie i wyposażenie

I Rajd Róży '09
Ślub Sylwka i Adeli '11
WOŚP '15
Piknik Naukowy '15
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego '15
Ślub Kamila i Marty '15
XI.Rajd "Śladami dh. Andrzeja" '15
WOŚP '16
Finał piątej edycji "Akcji Miś" '16
Dzień Dziecka '16
WOŚP ' 17
Akcja „Miś” w łęczyckim szpitalu '17
 
 
Ostatnio online
Agent07:57:22
Tony08:16:51
ziemniak09:59:09
Smiglo11:05:24
ADMIN11:07:58
Rycu16:28:41
Lotnik16:35:42
bierut20:26:47
B@nan20:36:22
Fox22:42:43
 
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 96
Nieaktywowany Użytkownik: 5
Najnowszy Użytkownik: romano
 
 
Facebook - Like us;)
 
 
Bezpieczny AIRSOFT
tekst alternatywny  
 
Czyste Miejscówki
 
 
Witamy

 

Witaj na stronie drużyny

AirSoft Team Kutno

GRUPA ROZPOZNAWCZO-SZTURMOWA 

"RANGER"

 
 
Akcja „Miś” w łęczyckim szpitalu '17
 W powiecie kutnowskim i po raz pierwszy w powiecie łęczyckim trwa finał akcji „Miś”,

Dziś rano o godzinie 11 w łęczyckim szpitalu wspólnie z krośniewickim radnym p. Tomasz Walczewskim, koordynatorem Krystianem Wandachowiczem, Anną Czajką i Pauliną Tomaszewską z Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie,
grupa GRS RANGER przekazała zabawki, gry planszowe, słodycze oraz bajki małym pacjentom oddziału dziecięcego Szpitala w Łęczycy.Dla dzieci była to nie lada frajda i urozmaicenie, a radny Tomasz Walczewski wyraził nadzieję, że podarowane misie pomogą w szybszym leczeniu i wyjściu ze szpitala. Ponadto, radny jest zadowolony z udanego „debiutu” w powiecie łęczyckim.Akcja „Miś” z roku na rok zyskuje na popularności. W przyszłym roku zadebiutuje na terenie powiatów – łowickiego i zgierskiego.

- W powiecie łowickim mamy już punkt zbiorczy dzięki firmie AGRO Handel, która udzieli nam pomieszczenia, a w tym roku także włączyła się w akcję. Chciałbym również serdecznie podziękować grupie Ranger, która także z nami chętnie współpracuje – mówi radny.Sebastian Walczak z grupy GRS Ranger także podkreśla dobrą współpracę i przyznaje, że członkom grupy sprawia to niemałą radość.

- Bardzo się cieszymy, że możemy pomóc w akcji, zwłaszcza kiedy widzimy, że dzieci bardzo dobrze odbierają nasze pojawienie się czy to w szpitalu, czy u nich w domu, gdzie mogą przymierzyć nasz sprzęt, zrobić sobie zdjęcie, czy też porozmawiać. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie rozkwitać.

W przyszłą sobotę akcja „Miś” będzie miała swoje miejsce w powiecie kutnowskim, gdzie organizatorzy odwiedzą szpital kutnowski, dom dziecka „Tęcza” oraz mniej zamożne rodziny. W ubiegłym roku 34 rodziny z powiatu kutnowskiego mogły liczyć na taki rodzaj pomocy. Natomiast w tym roku dodatkowo 15 rodzin z powiatu łęczyckiego także ją otrzyma.

źródło : Portal "Moja Łęczyca"

 
 
Akcja : "Czyste Miejscówki "
 

Akcja " Czyste Miejscówki"


Zastanawialiście się jak wyglądałyby lans foty na tle wysypiska? Czy można w sobotni poranek pobiegać i postrzelać nie potykając się o puste butelki i nie bać się paść na ziemie w obawie przed potłuczoną butelką? Można, ale tylko wtedy kiedy KAŻDY z nas będzie dbał o czystość miejscówek.

Ostatnio dużo mówi się o śmieciach i ich recyklingu. Odpadki w dzisiejszej dobie towarzyszą człowiekowi na każdym kroku. Cokolwiek nie zostanie wyprodukowane i zużyte zostawia po sobie jakiś ślad, dobrze jeśli jest to ślad organiczny – gorzej jeśli jest to tworzywo sztuczne bądź pierwiastek który ma inne środowisko naturalne.

W zeszłym roku, na dużą skalę rozpoczęto działania przyjazne środowisku. Mówi nam się o efekcie cieplarnianym czy o plastikach, które rozkładają się 400 czy Bóg wie ile lat. Nie wiem ile w tym prawdy ile fałszu, czy cała akcja tak naprawdę nie jest tylko świetną kampanią reklamową producentów biopaliwa i biodegradalnych toreb.

Chciałbym jednak zwrócić Waszą uwagę na to, gdzie śmieci zostawiamy. Zależnie od miejsca na globie widzimy stosunek ludzi do śmieci. Dla przykładu: w Wiedniu czystość stoi na pierwszym miejscu w przeciwieństwie do Kairu, gdzie foliówki i inne śmieci wirują w powietrzu z każdym silniejszym podmuchem wiatru, nie wspominając o Bombaju, gdzie na ulicy można znaleźć nawet zwłoki. Bliższy nam przykład: łódzkie śródmieście, które na pewno nie grzeszy czystością.
W jakim stopniu obchodzi Nas czystość? Prawdę mówiąc obchodzi Nas tylko tam gdzie sami jej wymagamy, ale przecież wielu miejsc używamy wraz z innymi!
Wyobraźmy sobie że po każdej grze w piłkę nożną na boisku piłkarze przeświadczeni, że nie wrócą na to samo boisko zostawialiby puste butelki, brudne ręczniki i puste opakowania po batonikach energetycznych. Drużyna grająca następny mecz również i tak każda z kolei. W jakich warunkach byliby zmuszeni grać gdyby się okazało że finał odbędzie się również na tym boisku? W smrodzie, brodząc po kolana w śmieciach.
Ten przykład można analogicznie przenieść na airsoft i Nasze miejscówki.
Wiadomo, każdy z Nas produkuje śmieci na strzelaniu, raz trzeba nabrać siły pałaszując batonik, raz uzupełnić płyny colą. Gdyby każdy z nas pozbywał się opakowań po tych produktach w tym miejscu gdzie je spożył doszlibyśmy do sytuacji jak piłkarze z wyżej wymienionego przykładu. Nie ma nic trudnego przeznaczyć jedną kieszeń na taktyczne śmieci, a następnie wyrzucić odpadki do worka wystawionego przed organizatora, albo gdy takiego nie ma, po prostu pozbyć się śmieci w domu.

eśli również Tobie przeszkadza to, że niektórzy zapominają o przestrzeganiu tych jakże prostych zasad zachowania czystości w miejscach naszych wspólnych spotkań, dołącz się do akcji „Czyste Miejscówki”.
Możesz również umieścić banner na stronie albo userbar w swoim profilu na forach.

Userbar:


http://www.batlodz.pl/akcje/NieSmiece1.gif

 
 
Kolejny raz zagraliśmy razem z WOŚP
 


25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Blisko 130 wolontariuszy z całego miasta i okolic kwestowało na rzecz WOŚP. Tegoroczny finał choć skromniejszy, niż w ubiegłych latach, kutnianie nie zawiedli i hojnie wsparli tegoroczną zbiórkę pieniędzy.

tekst alternatywny

 
 
Akcja : Bezpieczny Airsoft
 

Każdy z nas wie gdzieś w głębi siebie, że zdrowie mamy tak naprawdę tylko jedno. Możemy się leczyć, poskładać złamania, wstawić nowy ząb czy nawet zrobić przeszczep oka. Ale to już nie będzie takie samo zdrowie, które wcześniej mieliśmy. Airsoft to zabawa z dużym ryzykiem i o tym każdy z nas powinien sobie dobrze zdawać sprawę. Dlaczego nie mielibyśmy zmniejszyć tego ryzyka i uczynić tego co kochamy – airsoft - bardziej bezpiecznym?

Przede wszystkim musimy pamiętać, że to tylko zabawa, a nie prawdziwe pole walki. Wzmocnione repliki, większa siła, większy zasięg, granaty kulkowe, pirotechnika służy nam tylko i wyłącznie po to, żeby nasze rozgrywki były bardziej realistyczne. Musimy z wszystkiego korzystać z głową, żeby dla kogoś zabawa naprawdę nie przemieniła się w tragedię. Pamiętajmy, że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko i wyłącznie za siebie ale i za tych, którzy stoją u naszego boku i tych po przeciwnej stronie.
Powinniśmy myśleć nie tylko za siebie, ale też za innych.
Nie strzelajmy na oślep, celujmy tak aby nie zrobić komuś krzywdy.

Nie strzelajmy z wyciągniętej zza ściany broni bo za załamaniem może być każdy i w każdej odległości. Po co mamy wybijać komuś zęba czy rozwalać wargę??
Zwracajmy też uwagę na odległości i siłę naszych replik - nie strzelajmy w nieosłonięte części ciała z bliska.
Zanim oddamy strzał pomyślmy o tym, do kogo i w co strzelamy. Pamiętajmy o tym, że zrobić komuś krzywdę jest bardzo łatwo, sprawić komuś ból to też nie problem, więc używajmy replik z rozwagą, szanując zdrowie swoje i innych ludzi wokoło nas. Oni na pewno nie chcieliby zostać skrzywdzeni przez brak rozumu.

Ważne jest to, aby myśleć i tak samo ważne jest to, aby zadbać o sprzęt zabezpieczający nas i innych. Nasze miejscówki zazwyczaj należą do niebezpiecznych, są to np. ruiny budynków, gdzie w każdej chwili coś może się załamać czy zapaść, gdzie są studzienki i inne dziury do których można wpaść. Pamiętajmy o tym, aby takie miejsca zabezpieczać nawet podczas rozgrywki. Zauważone i niezabezpieczone miejsce może być przyczyną czyjegoś wypadku!
Musimy zdawać sobie sprawę jak ważne jest zabezpieczenie naszych części ciała.
Przede wszystkim musimy posiadać okulary i gogle. Mamy nowe gogle lub okulary na strzelance?
Dajmy je na przestrzelenie z najsilniejszej repliki. Lepiej, żeby pękły przy sprawdzaniu niż na naszym nosie. Oczy mamy tylko jedne.

Tak samo ważne są zęby czy wargi. Czasami ochrona arafatką nie wystarcza – z wybitym zębem wygląda się nieciekawie nie mówiąc o bólu przy jedzeniu, a wargi wolno się goją. Warto też pomyśleć o naszych kolanach i innych stawach. Uszkodzenia kolan są bardzo bolesne a rekonwalescencja trwa dosyć długo - ochraniacze nie kosztują fortuny.
Powinniśmy też zwrócić uwagę na bezpieczeństwo poza obszarem zabawy: na respach, przy samochodach ect. Jesteśmy tam odprężeni, wyluzowani, nasz umysł też pracuje na innych obrotach nie myśląc o tym, co się dzieje dookoła, że w każdej chwili tak naprawdę może się coś stać. W tym miejscu nie potrzebne nam są podłączone magazynki więc powinniśmy je wyjmować i oczyścić broń z kulek za nim wejdziemy w „bezpieczną strefę”. Jeśli chcemy przestrzelić broń, żeby sprawdzić czy wszystko działa, odejdźmy kawałek na bok, tak żeby nie było ryzyka, że ktoś nam przez przypadek przebiegnie przez linię ognia, goniąc porwaną przez wiatr „foliówkę”, bo przecież śmiecić nie należy…

Dbajmy o siebie i innych, myślmy o tym co robimy i co się dzieje wokół nas, szanujmy siebie nawzajem. Nie należy kusić losu.
Dlatego pamiętaj najpierw bezpieczeństwo później zabawa.

Zdrowie jest bezcenne.

Osoby popierające akcję, zachęcamy do korzystania z userbarów:


http://www.batlodz.pl/akcje/bezpieczenstwo1.gif


http://www.batlodz.pl/akcje/bezpieczenstwo1.gif 
 
25 Finał WOŚP tuż tuż :)
 
Już w tą niedzielę, 15 stycznia zaczynamy 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Razem z 1st MSOB będziemy stacjonować w Kutnowskim Domu Kultury! Będzie można nas znaleźć również w okolicach królewskiej, gdzie będziemy chodzić zbierając pieniądze do puszki.

Do zobaczenia!

 
 
GRS RANGER
 


 
 
Wesołych Świąt !!!
 

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
Chciałoby się powiedzieć białych ale obejdzie się :)
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2017 roku
życzy
Grupa GRS RANGER


Tu podaj tekst alternatywny


A dla wszystkich maniaków AiSoft'u :


Wydajnych baterii,
niekończących się serii,
rofa nieziemskiego,
zasięgu snajperskiego,
oka celnego,
gearboxa sprawnego,
mocnych zębatek
na kilka latek,
kuleczek gładziutkich,
luf czyściutkich,
magów bez dna,
kobiety co da
jedzenia po akcji,
szczytu gracji
w umundurowaniu,
postępów w szpejowaniu :) 
 
MA 2017
 Tu podaj tekst alternatywny

Brak nowych postów nie oznacza, że nic się u nas nie dzieje!

Przygotowania do Lipcowej Misjii Afganistan 2017 rozpoczęte.

Deszcz, nie deszcze my się zimy nie boimy i z zapałem na MA szkolimy :)

 
 
Święta Święta coraz bliżej
 

A czy Wy zrobiliście już jakiś dobry uczynek w te Święta ? :)
MUSICIE TO ZOBACZYĆ

 
 
Misja Afganistan 2017
 

Organizatorzy, grupa M.O.R.T. właśnie opublikowali do wiadomości publicznej termin przyszłorocznej edycji świętokrzyskiego zlotu. Misja Afganistan 2017 odbędzie w dniach 6-9.07. Zapisy ruszają 1 grudnia od godziny 21:00. 
 
"Łączy nas wspólna pasja"
 

Na Odyseję Historyczną co roku zjeżdżali się rekonstruktorzy reprezentujący wszystkie epoki historyczne. Nie inaczej jest w tym roku - do Leszczynka przybyli miłośnicy zarówno średniowiecza, jak i czasów współczesnych. Wśród dziesiątek dioram nie brakuje tych zbudowanych przez żołnierzy armii niemieckiej, rosyjskiej czy polskiej.


tekstalternatywny


- Przyjeżdżam na odyseję od 2012 roku. Od 2013 jestem z grupą "I MSOB", z którą staramy się odtworzyć punkt kontrolny tej jednostki w Afganistanie. Co roku pojawiają się nowe pomysły, które pozwalają ulepszyć naszą dioramę
opowiada Adam Lewandowski z grupy "1 MSOB"

Tegoroczny zlot uważam za udany. Jest to świetne miejsce,w którym można poznać miłych i zwariowanych ludzi. Przyjaźnie zawiązane podczas Odysei potrafią przetrwać długie lata, ponieważ łączy nas wspólna pasja.Zgoła inna sceneria panuje po drugiej stronie stawu w Leszczynku. Tam bowiem zamiast ostrzelanych budynków i podziemnych bunkrów znajdują się namioty wikingów, którzy od strzelania z karabinów wolą sztukę rzemiosła i łucznictwo. Uwagę przybyłych przyciągali zwłaszcza imponującą łodzią, którą uczestnicy Odysei chętnie przemierzali okoliczny staw.

tekstalternatywny


W czasie, gdy część rekonstruktorów pilnie strzegła swoich dioram i namiotów, reszta dbała o przygotowanie pokazów historycznych dla zwiedzających teren uczestników. Na dzisiejszy dzień, oprócz trzech inscenizacji historycznych, zaplanowano m.in. turniej indywidualny wojów, inscenizację chrztu Mieszka I, pokaz artyleryjski czy pokaz dynamiczny pojazdów.


tekstalternatywny


tekstalternatywnyŹRÓDŁO

 
 
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
 
Społeczność Airsoftowa

tekst
alternatywny
 
 
  Powered by v6.01.6 © 2003-2005
  Evergreen by:
296864 Unikalnych wizyt   

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie