GRS Ranger
Nawigacja
Historia powstania
I Rajd Róży '09
WOŚP '15
Piknik Naukowy '15
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego '15
XI.Rajd "Śladami dh. Andrzeja" '15
WOŚP '16
Finał piątej edycji "Akcji Miś" '16
Dzień Dziecka '16
WOŚP ' 17
Akcja „Miś” w łęczyckim szpitalu '17
Finał Akcji "Miś" Kutno '17
VI Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Gminy Żychlin '17
 
 
Akcja „Miś” w łęczyckim szpitalu '17
 W powiecie kutnowskim i po raz pierwszy w powiecie łęczyckim trwa finał akcji „Miś”,

Dziś rano o godzinie 11 w łęczyckim szpitalu wspólnie z krośniewickim radnym p. Tomasz Walczewskim, koordynatorem Krystianem Wandachowiczem, Anną Czajką i Pauliną Tomaszewską z Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie,
grupa GRS RANGER przekazała zabawki, gry planszowe, słodycze oraz bajki małym pacjentom oddziału dziecięcego Szpitala w Łęczycy.Dla dzieci była to nie lada frajda i urozmaicenie, a radny Tomasz Walczewski wyraził nadzieję, że podarowane misie pomogą w szybszym leczeniu i wyjściu ze szpitala. Ponadto, radny jest zadowolony z udanego „debiutu” w powiecie łęczyckim.Akcja „Miś” z roku na rok zyskuje na popularności. W przyszłym roku zadebiutuje na terenie powiatów – łowickiego i zgierskiego.

- W powiecie łowickim mamy już punkt zbiorczy dzięki firmie AGRO Handel, która udzieli nam pomieszczenia, a w tym roku także włączyła się w akcję. Chciałbym również serdecznie podziękować grupie Ranger, która także z nami chętnie współpracuje – mówi radny.Sebastian Walczak z grupy GRS Ranger także podkreśla dobrą współpracę i przyznaje, że członkom grupy sprawia to niemałą radość.

- Bardzo się cieszymy, że możemy pomóc w akcji, zwłaszcza kiedy widzimy, że dzieci bardzo dobrze odbierają nasze pojawienie się czy to w szpitalu, czy u nich w domu, gdzie mogą przymierzyć nasz sprzęt, zrobić sobie zdjęcie, czy też porozmawiać. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie rozkwitać.

W przyszłą sobotę akcja „Miś” będzie miała swoje miejsce w powiecie kutnowskim, gdzie organizatorzy odwiedzą szpital kutnowski, dom dziecka „Tęcza” oraz mniej zamożne rodziny. W ubiegłym roku 34 rodziny z powiatu kutnowskiego mogły liczyć na taki rodzaj pomocy. Natomiast w tym roku dodatkowo 15 rodzin z powiatu łęczyckiego także ją otrzyma.

źródło : Portal "Moja Łęczyca"

 
 
Narty 10.06.2017r
 

Wspólna Fota na zakończenie dnia :):):)

 
 
2017 05 27 Piknik Rodzinny w Żychlinie
 

tekst alternatywny

 
 
VI Zawody Strzeleckie Żychlin - wyniki
 

Mamy Puchar !!!
tekst alternatywny
Kolejny wyjazd Rangers'ów i kolejny sukces.

Tym razem podczas VI zawodów strzeleckich o puchar Burmistrza Gminy Żychlin.
W Klasyfikacji drużynowej Ekipa w składzie :

Dawid (Śmigło) Żarczyński
Michał (Lotnik) Olewnik
Sławomir (Gryzlli) Marciniak


Zajęła II Miejsce w klasyfikacji Pucharowej nieznacznie ocierając się o złoto zaledwie o kilka pkt'ów.W Klasyfikacji indywidualnej (dla najlepszych strzelców) również nie obyło się bez sukcesów :

Dawid (Śmigło) Żarczyński

ukończył zawody uzyskując II najlepszy wynik pkt'owy w turnieju zdobywając kolejne trofeum oraz cenne nagrody :)


Serdecznie Gratulujemy !!!


 
 
Kolejny raz zagraliśmy razem z WOŚP
 


25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Blisko 130 wolontariuszy z całego miasta i okolic kwestowało na rzecz WOŚP. Tegoroczny finał choć skromniejszy, niż w ubiegłych latach, kutnianie nie zawiedli i hojnie wsparli tegoroczną zbiórkę pieniędzy.

tekst alternatywny

 
 
GRS RANGER
 


 
 
Misja Afganistan 2017
 

Organizatorzy, grupa M.O.R.T. właśnie opublikowali do wiadomości publicznej termin przyszłorocznej edycji świętokrzyskiego zlotu. Misja Afganistan 2017 odbędzie w dniach 6-9.07. Zapisy ruszają 1 grudnia od godziny 21:00. 
 
Wianki w Dobrzelinie 02.07.2016r
 

tekst alternatywny


tekst alternatywny
 
 
Dzień Niepodległości - 4 Lipca
 


Flaga trafiła do Anglii wraz z żołnierzami armii amerykańskiej kilka tygodni przed inwazją w Normandii. W trakcie inwazji wraz z rannymi trafiła ona do szpitala w Anglii (Odstock Hospital) gdzie byli leczeni. Szpital znajdował się niedaleko miejscowości Britford.

tekst alternatywny

Odstock Hospitl został zbudowany w 1942 roku około 0,8 mili (1,3km) na północ od miejscowości Britford. W 1943 był on użytkowany przez United State 5th Army Medical Corps i bezpośrednio wspomagał lądowanie w Normandii.

tekst alternatywny


Pracował tam Pan Percy Ford, poprosił on by jeśli mogą, żołnierze pozostawili mu flagę na pamiątkę. Początkowo niechętnie podchodzili do tej prośby gdyż flaga była swego rodzaju "maskotką" ich oddziału. Finalnie opuszczając szpital żołnierze przekazali panu Fordowi flagę na apelu.

Od zakończenia wojny aż do 90 roku życia Pan Percy Ford każdego roku 4 lipca wciągał flagę na maszt w celu upamiętnienia żołnierzy walczących o wyzwolenie Europy.

tekst alternatywny

Flaga została przekazana naszej grupie przez naszego dobrego przyjaciela - Tomasza Bońkowskiego, który natrafił na nią w Anglii. Trafiła w nasze ręce gdyż jak stwierdził jej poprzedni właściciel (syn Pana Forda) - wie że Polacy szanują historię i będą dbali o tę flagę jak o swoją. Jedyną prośbą było by w miarę możliwości uhonorować pamięć o historii tak jak robił to Pan Percy Ford i 4 lipca wciągnąć ją chociaż na chwilę na maszt flagowy.


Dzięki uprzejmości Muzeum Regionalnego w Kutnie oraz Władz Miasta,
mieliśmy możliwość uhonorować pamięć o historii i pozwolić fladze po raz kolejny powiewać chodź chwilę na maszcie flagowym przed Muzeum Bitwy nad Bzurą 4 lipca - w dzień Amerykańskiego święta Niepodległości - jak miało to miejsce kiedyś
.


tekst alternatywny


 
 
Dzień Dziecka - Zajazd Basior
 

W Dniu 04 Czerwca 2016 roku na zaproszenie radnego p.Tomasza Walczewskiego, nasza grupa miała przyjemność uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym zoorganizowanym z okazji Dnia Dziecka w Zajeździe Basior w Skłótach niedaleko Kutna.

W ramach programu grupa GRS RANGER zoorganizowała wystawę sprzętu ASG a dla wszystkich miłośników strzelectwa udostępniliśmy naszą strzelnice gdzie każdy uczestnik mógł ustrzelić parę manekinów :)

FOTOGALERIA (więcej po kliknięciu na zdjęcię) ;)


tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny


Autor zdjęć p. Milena Pietrzak

 
 
Dzień Dziecka - Zespół Szkół w Byszewie
 

tekst alternatywny

 
 
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
 
  Powered by v6.01.6 © 2003-2005
  Evergreen by:
486252 Unikalnych wizyt   

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu